o nás

Firma TopEko24 je výhradním zástupcem výrobce kotlů SAS na Českém trhu.

Náš účel je prodávat kvalitní kotle v různých cenových relacích. U nás víte za co platíte.

Výrobce ZMK SAS má téměř 40 let zkušeností s výstavbou kotlů na tuhá paliva. Neustále zlepšujeme naše produkty tak, aby vyhovovaly požadavkům uživatelů a instalatérů. Představíme Vám výhody našich kotlů a vybavení, které je součástí dodávky našich výrobků.

 Instalace připojovací lišty v kotlích SAS umožňuje pohodlný přístup pro servis z horní strany kotle. V důsledku toho je usnadněno připojování čerpadel, modulů nebo směšovačů a je také možnost demontáže připojovací desky, aniž byste museli přesouvat kotel a odpojovat jej od instalace. To je možné díky speciálním montážním prvkům na horním krytu kotle.

Široký rozsah výkonu kotlů SAS (9 ÷ 300 kW) a velký výběr konstrukce vyráběných kotlů umožňuje jejich využití pro vytápění menších domácností, více generačních domů ale i pro mnohem větší objekty, jako jsou skladové a výrobní haly nebo veřejné budovy. Výrobce také realizuje speciální objednávky pro kotle s vysokým výkonem od 300 kW do 1 MW. 

U kotlů do 48 kW výměník vyrobený z kotlářské oceli P265GH o tloušťce 6 mm, u kotlů 72 kW ocel 16Mo3 o tloušťce 6 mm a u kotlů nad 72 kW – z kotlářské oceli 16Mo3 o tloušťce 8 mm. Zásobník v kotli do 100 kW má tloušťku 2,5 mm a nad tento výkon až 3 mm. Výrobní materiál zaručuje dlouhou životnost kotle. Dále poskytujeme 5 letou záruku na těsnost kotlového tělesa.

Široká nabídka zahrnuje:

  • Kotle na ruční přikládání pro zapojení s akumulační nádrží
  • Automatické kotle s retortou a zásobníkem na uhlí.
  • Automatické kotle s patentováným dvoušnekovým podavačem SAS MULTI FLAME na pelety.
  • Nově TEPELNA ČERPADLA

Výrobce nabízí kotle s vysokou účinností a nízkými emisemi škodlivin. Naše kotle splňují přísné požadavky 5 emisních tříd a ekodesignu v nabídce máme kotle registrované v kotlíkové dotaci.

Kotle na pelety vybavené automatickým systémem odstraňování popela zvyšuje komfort při použití zařízení pro ústřední topení. Systém zaručuje od 1 do 3 měsíců automatické vyjmutí popela, pomocí mechanického pohyblivého roštu, který naplní externí popelník kotle. Tato doba závisí na potřebě tepla, zateplení vytápěné budovy a na kvalitě spálené pelety.

Poprvé jsme představili kotle SAS široké veřejnosti 1. 9. 2017-3. 9. 2017 na výstavě DOMOV A TEPLO v Lysé nad Labem

image_pdfimage_print