1

Doprava a montáž

DOPRAVA PO ČESKÉ REPUBLICE ZDARMA*!

CENY VČETNĚ DPH 

Po objednávce Vámi zvoleného kotle- telefonicky

+420 777 108 670

nebo e- mailem: info@topeko24.cz, kotlejicin@seznam.cz

zadáváme Vámi objednaný kotel do výroby.

OBCHODNÍ PODMÍNKY A GDPR

Do 20 dnů (v sezóně dodací lhůty mohou byt posunuté vzhledem k množství objednávek) Vás budeme kontaktovat a domluvíme přesný den a čas dodání kotle. U kotlů do 50 kW používáme vlastní dopravu, u větších kotlů se doprava zajišťuje externí firmou a není zahrnutá v cenové kalkulaci.

Kotel Vám dovezeme na zvolenou adresu na paletě a vyložíme na rovný povrch.

Palety jsou vratné- cena za paletu 330 Kč.

Je dobré  zajistit si osoby které Vám pomohou s manipulací kotle, sundání kotle z palety, dopravou do kotelny. ŘIDIČ NENÍ POVINEN VÁM KOTEL DODAT DO KOTELNY ALE NA DODACÍ ADRESU. Tato manipulace je možná po dohodě a se souhlasem řidiče.

NAŠI ŘIDIČI, JSOU KVALIFIKOVANÍ INSTALATÉŘI PROŠKOLENÍ OD VÝROBCE.

Při dovezení kotle můžete rovnou objednat instalaci- řidič s Vámi prokonzultuje možnosti vzhledem k stavbě kotelny a požadavkům k instalaci a Vašim potřebám. Tato konzultace je zcela nezávazná a odhadovanou kalkulaci Vám zpracujeme ZDARMA.

PŘI INSTALACI OD NAŠÍ FIRMY AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PRODLOUŽENOU ZÁRUKU!! Naši instalatéři jsou proškoleni od výrobce a na školení si vyměňují zkušenosti s montéry jiných zemí. Máme povinné školení jednou za rok.

ZARUČUJEME KVALITNÍ PRODUKT SE ZÁRUČNÍM A POZÁRUČNÍM SERVISEM

PROVÁDÍME INSTALACE DOTOVANÝCH VÝROBKŮ V PROGRAMU

*kotlíková dotace* a *nová zelená úsporám*

MODERNÍ KOTLE S PŘÍSLUŠENSTVÍM, NÁHRADNÍ DÍLY SKLADEM

KVALIFIKOVANÝ PROŠKOLENÝ PERSONÁL

odborně způsobilé osoby (OZO) proškolené výrobcem v rozsahu nutném k provádění kontrol stacionárních zdrojů na pevná paliva podle § 17, odstavec 1 písmeno h), zákona č. 201/2012 Sb.o ochraně ovzduší.(  REVIZE KOTLŮ SAS)

CENA ZA KONTROLU OD 1. 9 2019

1585 Kč bez DPH pro spalovací stacionární zdroje bez řídicí jednotky
1848 Kč bez DPH pro spalovací stacionární zdroje s řídicí jednotkou
CENA BEZ SERVISNÍHO ZÁSAHU S DOJEZDEM DO 50 km.

Kvalita nemusí být drahá! 

SEZNAM ODBORNĚ ZPŮSOBILÝCH OSOB DLE KRAJU VÁM ZAŠLEME NA POŘÁDÁNÍ E- MAILEM, NEBO OD 1 LEDNA 2020 NAJDETE NÁS NA PORTÁLU MŽP

„(9) Odborně způsobilá osoba podle § 17 odst. 1 písm. h) je povinna ohlašovat ministerstvu prostřednictvím integrovaného systému ohlašovacích povinností údaje v rozsahu stanoveném prováděcím právním předpisem, a to nejpozději do 60 dnů od vystavení dokladu o provedení kontroly technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva o celkovém jmenovitém tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění.“.

* Doprava zdarma u kotlů 10-36 kW.