výstavy a SAS

ve dnech 18. 9. 2018-22. 9. 2018 Vás srdečně  zveme na výstavu FOR ARCH , Praha- Letňany,představíme Vám naše kotle a patentovaný hořák na pelety SAS MULTI FLAME

Jsme výhradními zástupci výrobce kotlů SAS na Českém trhu. Chceme Vám být na blízku a proto jezdíme za Vámi na výstaviště a výstavy. Poprvé jsme představili kotle SAS široké veřejnosti v Čechách 1 září 2017 v Lysé Nad Labem. Ne- nejsme nováčky, vyrábíme kotle už 50 let. V Polsku už neinvestujeme do reklamy tolik peněz jako nové firmy, protože jsme již známí. Naše kotle najdete ve spoustě polských kotelen a nejen tam.

Našim cílem je prodávat kvalitní kotle. Chceme aby zákazník mohl koupit kotel, který se v budoucnu  dá doplnit o další funkce.

Jsme zde aby jsme Vám poradily a připravily nabídku na míru. Máme kamennou prodejnu, ve které můžete vidět zapojený kotel do systému a expozici kotlů z naší nabídky. Záruční a pozáruční servis. Kompletní instalace se spouštěním a zaučením v obsluze. Revize a náhradní díly- vše najdete na jednom místě.

Máte dotazy? Navštivte nás v prodejně nebo zavolejte

 najdete nás na výstavách:

23. 8. 2018- 28. 8. 2018 ZEMĚ ŽIVITELKA, České Budějovice

7. 9. 2018- 9. 9. 2018 DOMOV A TEPLO, Lysá Nad Labem

18- 22. 9. 2018- FOR ARCH Praha, Letňany

výstavy

 1-3 září 2017  jsme se zúčastnili výstavy DOMOV A TEPLO v Lysé nad Labem

Výstava DŮM A BYDLENÍ v Liberci u HOME CREDIT ARENY, INFOTHERMA 2018 –  Ostrava – Černá Louka- venkovní plocha, STAVOTECH v OLOMOUCI, výstaviště Flora,  MODERNÍ VYTÁPĚNÍ -Praha- Holešovice, venkovní plocha,  STAVEBNÍ VELETRH BRNO , HOBBI České Budějovice, DŮM A ZAHRADA Liberec u HOME CREDIT ARENY a ZEMĚ ŽIVITELKA  České Budějovice.

 

image_pdfimage_print