o nás

Firma TopEko24 je výhradním zástupcem výrobce kotlů SAS na Českém trhu.

Našim účel je prodávat kvalitní kotle v různých cenových relacích. U nás víte za co platíte.

Výrobce ZMK  SAS s výrobou ocelových kotlů v roce 1980.

Výrobce SAS s vysokou kvalitou svých výrobků se zajištěním kvalitních servisních služeb. Jde nám o splnění očekávání stávajících a potenciálních klientů a jak z hlediska funkčnosti tak i estetiky.

Moderní stroje ve výrobě zahrnují laserové řezání, ohýbaní minimalizující svařovací spojky k barvení se používají automatická prášková a vypalovací linka.

Široký rozsah kotlů SAS ve výkonu (9 ÷ 300 kW) a velký rozsah konstrukce vyráběných kotlů umožňuje jejich využití pro vytápění menších domácností, více generačních domů i pro mnohem větší objekty, jako jsou skladové haly, výrobní haly nebo veřejné budovy. Výrobce také realizuje speciální objednávky pro kotle s vysokým výkonem od 300 kW do 1 MW. Vzhledem k obtížným pracovním podmínkám pro větší jednotky kotlů SAS (nad 78 kW) bylo použito v konstrukci výměníku kotle silnější oceli (8 mm), 16Mo3. Tato ocel se vyznačuje velmi dobrou odolností proti vysokým teplotám, korozi, dobrým svařovacími vlastnostmi při výrobě a životnosti těles kotlů. Vnější plášť kotle o výkonu 78 kW je vyroben z nerezu S235JR silou  5 mm

Široká nabídka zahrnuje:

  • Univerzální kotle – tradiční kotle- export mimo EU.
  • Kotle na ruční přikládání pro zapojení s akumulační nádrží
  • Automatické kotle s retortou a zásobníkem na uhlí.
  • Automatické kotle s patentováným dvoušnekovým podavačem SAS MULTI FLAME na pelety.

Výrobce nabízí kotle s vysokou účinností a nízkými emisemi škodlivin. Naše kotle také splňují přísné požadavky 5 emisních tříd a ekodesignu v nabídce máme kotle registrované v kotlíkové dotaci.

Zkušenosti od roku 1980 vám zaručují nejvyšší kvalitu. Neustálé zlepšování výroby přispělo ke zlepšení technických parametrů. Díky širokému spektru kotlů získala společnost SAS uznání v zahraničí (Bělorusko, Ukrajina, Moldavsko, Rumunsko, Slovensko, Maďarsko, Itálie). Kotle SAS jsou prestižními lídry ve svém oboru.

Poprvé jsme představili kotle SAS široké veřejnosti 1. 9. 2017-3. 9. 2017 na výstavě DOMOV A TEPLO v Lysé nad Labem

image_pdfimage_print