PROČ KOTLE SAS?

Kotle SAS se vyznačují především kvalitou a precizností v zpracování. Uplatnily jsme dlouholeté zkušenosti a připomínky zákazníků. Jsme na trhu od roku 1880. Kotle SAS jsou synonyma mistrů těžké váhy a robustní konstrukce. Máme spoustu ocenění, např. EUROTOPTEN pro rok 2016, výrobky zapsané v seznamu BAFA (17Kw-46Kw) a další.

 • Konstrukce našich kotlů je určena pro výměnu peletového hořáku na uhelný a prot.

  při koupi kotle, uzpůsobený na spalování uhlí, čas Jen změnit podavač na SAS MULTI FLAME a musí být použit nový kotel, nebo dělat složíte přestavby. Výměna je jednoduchá a zabere málo času.

 • Patentovaný, námi hořák SAS MULTI FLAME

  konstrukce vyvinutá firma ZMK SAS je chráněná patentem č. 67681 přihlášeným u Patentového úřadu. BIO SOLID, BIO EFEKT, BIO SLIM, BIO MULTI, BIOCOMPACT. Jedinečný dvoušnekový přesypový podavač odstraní riziko proniknutí ohně do postele. Na rozdíl od jiných peletových podavačů, použitelných prvků z nerezových ocelí. Umístění keramických tvarovek a prostor topeniště za účelem dohoření nespálených hořlavých částí paliva. Systém pohyblivých roštů čistí topeniště bez nutností vyhasnutí kotle.

SAS MULTI FLAME může dokoupit za příplatek k kotlům: COMAKT, SLIM, EFEKT, SOLID, SPARK

 • Plná automatizace

  u našich kotlů KOTEL TOPÍ- VY ODPOČÍVÁTE! Řídicí jednotka, která rozvíjí kotle automaticky sama určuje množství paliva. 2 ρ ρορο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 idelρθρο 2 Idel POMOČI POMOČI POMOČI POMOČI POMOČI POMOČI POMOČI PROSTŘEDÍ ZOBRAZENÍ Z mobilního telefonu VAM napoví, KDY SE . Kotel můžete ovládat z pohodlí obývacího pokoje pomocí pokojového termostatu nebo termohlavicí umístěných na radiátorech.

  Výběr hořáku ke kotly na modelu řídící jednotky.

 • Prodej, montáž, servis, náhradní díly na jednom místě

  U nás můžete zakoupit kotle SAS, objednat si jejich montáž a připojení do systému ústředního topení nebo Vám můžeme udělat nový topný systém na klíč. Kotel Vám dovezeme vlastní dopravou. Naši specialisti Vám kotel spustí a udělají revizi na něj. Konzultace 24 hodin denně. Vzorková prodejna, kde Vám kotle ukážeme a kolegové Vám zodpoví na veškeré dotazy.

VOLEJTE:

+420 777 108 670

420 774 911 174

ADRESA PRODEJNY

ul. Palackého 39,

Železnice 507 13

E-MAIL:

info@topeko24.cz

kotlejicin@seznam.cz

image_pdfimage_print