PROČ KOTLE SAS?

Kotle SAS se vyznačují především kvalitou a precizností v zpracování. Uplatnily jsme dlouholeté zkušenosti a připomínky od zákazníků. Jsme na trhu od roku 1880. Kotle SAS jsou synonymem mistrů těžké váhy a robustní konstrukce. Máme spoustu ocenění, například EUROTOPTEN pro rok 2016,  výrobky zapsané v seznamu BAFA ( 17Kw-46Kw) a další.

 • Konstrukce našich kotlů je uzpůsobená k vyměně peletového hořáku na uhelný a naopak.

  při koupi kotle, uzpůsobeného na spalování uhlí, časem můžete jen vyměnit podavač na SAS MULTI FLAME a nemusíte kupovat nový kotel, nebo dělat složíte přestavby. Výměna je jednoduchá a zabere málo času.

 • Patentovaný, námi vyvinutý hořák SAS MULTI FLAME

  konstrukce vyvinutá firmou ZMK SAS je chráněná patentem č. 67681 přihlášeným u Patentového úřadu. Jedná se o podavač( na pelety a biopalivo), který je nedílnou součástí kotlů: BIO SOLID, BIO EFEKT, BIO SLIM, BIO MULTI, BIOCOMPACT. Jedinečný dvoušnekový přesypový podavač odstraní rizika proniknutí ohně do zásobníku. Na rozdíl od jiných peletových podavačů, použily jsme prvky z nerezové oceli a tím prodloužily jeho životnost. Umístění keramické tvarovky nad prostor topeniště za účelem dohoření nespálených hořlavých částí paliva. Systém pohyblivých roštů čistí topeniště bez nutností vyhasnutí kotle.

  SAS MULTI FLAME můžete dokoupit za příplatek k kotlům: MULTI, SLIM, EFEKT, SOLID

 • Plná automatizace

  u našich kotlů KOTEL TOPÍ- VY ODPOČÍVÁTE! Řídicí jednotka po prvním roztopení kotle automaticky sama určuje kolik paliva je nutno podat ze zásobníku paliva aby bylo dosaženo Vámi určené teploty. Pomocí čidel se teplota změří v retortě a určí množství vzduchu přivedeného ze zabudovaného ventilátoru. Automatické zapalování u peletových kotlů a udržovací oheň u uhelných kotlů šetří palivo a nedovoluje úplné zchladnutí systému ústředního topení. Možnost kontroly a ovládání z mobilního telefonu Vám napoví kdy je zapotřebí naplnit násypku, co ocení chalupáři a cestovní obchodníci. Kotel můžete ovládat z pohodlí obývacího pokoje pomocí pokojového termostatu nebo termohlavicí umístěných na radiátorech.

  Výběr hořáku ke kotly závisí na modelu řídicí jednotky.

 • Prodej, montáž, servis, náhradní díly- vše na jednom místě

  U nás můžete zakoupit kotle SAS, objednat si jejich montáž a připojení do systému ústředního topení nebo Vám můžeme udělat nový topný systém na klíč. Kotel Vám dovezeme vlastní dopravou. Naši specialisti Vám kotel spustí a udělají revizi na něj. Konzultace 24 hodin denně. Vzorková prodejna, kde Vám kotle ukážeme a kolegové Vám zodpoví na veškeré dotazy.

VOLEJTE:

+420 777 108 670

420 774 911 174

ADRESA PRODEJNY

ul. Palackého 39,

Železnice 507 13

E-MAIL:

info@topeko24.cz

kotlejicin@seznam.cz

image_pdfimage_print